Aşık Etme Duası Yaptırmak İsteyenler

Aşk etme duası bir insanın sevgisini kazanmak için yapılan aşk dualarının genel adıdır. Aşık etme duaları kişinin içinden geldiği aşık olduğu insanın kendisini sevmesi ve karşılık vermesi için yapılan dualardır. Günümüzde bir çok insan aşkı çok derin yaşamakta bu yüzden zaman zaman üzücü bir olay olan ayrılıklar yaşanıyor. Bu ayrılıkların acıları büyük oluyor. Bu gibi durumlarda sevdiğiniz sizi terk edip gittiyse o zaman aşk duası yaptırabilirsiniz. Aşk duaları yazılı vefklerden oluşan ve kesin çözüm getiren bir vefk çeşididir.

Bu vefklerin hazırlanması ortalama 5 ila 7 gün sürer. Aşık etme duaları hazırlanırken aşk büyüsü yapılacak olan iki insanın adları , anne adları ve doğum yıllarını alınarak bu bilgilere dayalı olarak hazırlanır.

Aşık etme dualarını genelde evli olanlar tercih ediyor. Erkeklerde görülen ve büyük bir sorun haline gelen eşinden soğuma eğilimi sonucunda evli erkekler eşlerinden uzaklaşırlar. Bazen farklı kadınlara yöneliyorlar. Bu durum evdeki bekleyen eşe büyük bir acı verir. Bu acı katlanılmaz bir acıdır. Özellikle günümüz iş ortamında aktif olarak bulunan erkekler evdeki eşlerinden daha kolay uzaklaşma eğilimi gösterebiliyorlar. Dışarıda yada çevrelerinde gördükleri bakımlı ve güzel bayanlar onların eşlerini aldatma eğilimini daha fazla artırıyor. Kadınlar içinde aslında aynı durumlar geçerlidir, eğer bir kadın iş hayatında ise elbette buna göre kendi iş çevresinde kendisine ilgi duyan, ona iltifat eden erkeler olacaktır, bu erkekler içinde belkide kadınında hoşuna giden birileri olacaktır. Bu durumda evli olan kadında başka bir erkekler kocasını aldatabilir.

İşte tüm bu durumların önüne geçmek için eşler aşk duası yaptırarak kendi eşlerinin diğer insanlardan hoşlanmasına yada birlikte olmasına engel olabilirler. Bir nevi hayatınızı garanti altına almak gibi bir şey olacaktır.İnsan doğası itibari ile her zaman karşı cinse ilgi duyan bir varlıktır bu nedenle evli çiftlerin bu konuda çok iyi bilgi sahibi olmaları ve buna göre eşlerine fark ettirmeden kendi önlemlerini almaları gereklidir. Örneğin bir kadın kocasının kendisini aldatmasını istemiyorsa aşk duası yaptırarak bu garantisi kendisi için sağlayabilir. Aynı durum erkek içinde geçerlidir eğer evli bir erkek karısının başka erkeklere ilgi duymasını istemiyorsa o halde aynı şekilde bir aşk duası ile bu durumun daha yaşanmadan önüne geçmiş olur.

Peki aşk dualarını sadece evli insanlar mı yaptırıyor, elbette cevap hayır, bu büyüleri evli olmayanlarda yaptırabilir. Sevdikleri insanın diğer insanlara ilgi duymaması ve sizi aldatmaması için bu dualar aynı şekilde sizlere yardımcı olacaktır.

Erkeğini kaybeden kadınlarımız bu aşık etme duaları sayesinde tekrar erkeklerine kavuşuyorlar. Bazen bunun tam tersi yani erkek değilde kadın evden uzaklaşıyor. Bu durumda da erkekler eşlerine aşık etme dualarını yaptırabilirler.

Bu duaları yaptıran kişiler hayatlarının geri kalan kısmında hiç bir zaman sevdiklerini kaybetmezler. Sevdikleri onları asla aldatmaz ve başka biri için onları terk etmez. Bir nevi yaşadığınız ilişkinin sigortası olan bu aşık etme duaları, hayatınızın akışını olumlu değiştirecek en büyük çözümlerden birisidir.
Aşık Etme Duası Yaptırmak İsteyenler

2 Yorum

  1. eda

    ben birine aşıgım ama o beni istemiyor neyapmalıyım

  2. Hande

    Bu dua formülünü nasıl öğrenebilirim?

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.